Kim jesteśmy

Suchy Towar jest sklepem internetowym Suchara Codziennego. Prowadzimy tu sprzedaż towarów w formie dropów. To oznacza, że Suchy Towar zakupić możesz tylko "tu i teraz", zanim inni sprzątną Ci go sprzed nosa!

Suchar Codzienny to projekt, któremu poświęciliśmy się całkowicie. Wszystko zaczęło się od grupy znajomych, którzy w kameralnym gronie wymieniali się memami. Dziś, 10 lat później, prowadzimy jeden z największych profili w polskich mediach społecznościowych. I - jak sami nam często piszecie - codziennie poprawiamy Wam humor. Ale to nie jest praca, którą zrozumieliby nasi rodzice...

Dlatego w wyniku poszukiwań PRAWDZIWEGO biznesu - czyt. "takiego, który zrozumie tata" - postawiliśmy na sprzedaż produktów. Długo trwały przymiarki do własnego sklepu, piekarni lub choćby stoiska na straganie. I nagle, przebłysk geniuszu: "Hej! Przecież możemy to zrobić on-line!"

Kupiliśmy samochód dostawczy, Sucharowóz, Fiat Multipla z 2003 roku z silnikiem 1.9JTD. Założyliśmy domenę i sklep internetowy. Zajęliśmy się produkcją towarów, które podpowiada nam serce. Pomyśleliśmy, że skoro stawiamy ten biznes od zera, to powinniśmy zakasać rękawy i sami się wszystkiego nauczyć. Każdy ze sprzedawanych w naszym sklepie Suchych Towarów to efekt naszych starań, by dostarczyć Wam limitowane serie produktów, które pokochacie. Mamy nadzieję, że niektóre Was zachwycą, inne rozbawią, a jeszcze inne będą po prostu przydatnym gadżetem w waszym życiu. Trzymajcie kciuki i wyglądajcie kolejnych dropów Suchego Towaru. 

Bywajcie w szczęściu i w zdrowiu!
Myku oraz Tajemniczy Arek
Suchar Codzienny

PS
Jeśli nam to przedsięwzięcie wyjdzie, będzie to najlepszy dowód na prawdziwość słów: "Trzeba gonić swoje marzenia." Nawet założyłem się z wujkiem, który na katowickim bazarku dorobił się fortuny w latach 90', że uda nam się cokolwiek sprzedać. Postawił 100 euro, mówiąc, że nie mam o tym zielonego pojęcia. Dobra, wujas! Zobaczymy!

PS2
Zgodnie z obietnicą złożoną na InstaStory - część dochodu z każdego dropu przeznaczymy na tuning Sucharowozu!

SUCHE BESTSELLERY POLECAJĄ SIĘ!
KALENDARZ PIRAMIDKA 2.0 NA ROK 2022
KALENDARZ PIRAMIDKA 2.0 NA ROK 2022
39,00 zł 33,00 zł
szt.
ZESTAW ALLES (MEGA WYPAS ;P)
ZESTAW ALLES (MEGA WYPAS ;P)
98,00 zł 83,00 zł
szt.
KALENDARZ ZDZIERAK NA ROK 2022
KALENDARZ ZDZIERAK NA ROK 2022
69,00 zł 58,00 zł
szt.
CZAPKA 100% WEŁNY MERINO (dokerka) BORDOWA
CZAPKA 100% WEŁNY MERINO (dokerka) BORDOWA
99,00 zł 89,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium