Kim jesteśmy

Suchy Towar jest sklepem internetowym Suchara Codziennego. Prowadzimy tu sprzedaż towarów w formie dropów. To oznacza, że Suchy Towar zakupić możesz tylko "tu i teraz", zanim inni sprzątną Ci go sprzed nosa!

Suchar Codzienny to projekt, któremu poświęciliśmy się całkowicie. Wszystko zaczęło się od grupy znajomych, którzy w kameralnym gronie wymieniali się memami. Dziś, 10 lat później, prowadzimy jeden z największych profili w polskich mediach społecznościowych. I - jak sami nam często piszecie - codziennie poprawiamy Wam humor. Ale to nie jest praca, którą zrozumieliby nasi rodzice...

Dlatego w wyniku poszukiwań PRAWDZIWEGO biznesu - czyt. "takiego, który zrozumie tata" - postawiliśmy na sprzedaż produktów. Długo trwały przymiarki do własnego sklepu, piekarni lub choćby stoiska na straganie. I nagle, przebłysk geniuszu: "Hej! Przecież możemy to zrobić on-line!"

Kupiliśmy samochód dostawczy, Sucharowóz, Fiat Multipla z 2003 roku z silnikiem 1.9JTD. Założyliśmy domenę i sklep internetowy. Zajęliśmy się produkcją towarów, które podpowiada nam serce. Pomyśleliśmy, że skoro stawiamy ten biznes od zera, to powinniśmy zakasać rękawy i sami się wszystkiego nauczyć. Każdy ze sprzedawanych w naszym sklepie Suchych Towarów to efekt naszych starań, by dostarczyć Wam limitowane serie produktów, które pokochacie. Mamy nadzieję, że niektóre Was zachwycą, inne rozbawią, a jeszcze inne będą po prostu przydatnym gadżetem w waszym życiu. Trzymajcie kciuki i wyglądajcie kolejnych dropów Suchego Towaru. 

Bywajcie w szczęściu i w zdrowiu!
Myku oraz Tajemniczy Arek
Suchar Codzienny

PS
Jeśli nam to przedsięwzięcie wyjdzie, będzie to najlepszy dowód na prawdziwość słów: "Trzeba gonić swoje marzenia." Nawet założyłem się z wujkiem, który na katowickim bazarku dorobił się fortuny w latach 90', że uda nam się cokolwiek sprzedać. Postawił 100 euro, mówiąc, że nie mam o tym zielonego pojęcia. Dobra, wujas! Zobaczymy!

PS2
Zgodnie z obietnicą złożoną na InstaStory - część dochodu z każdego dropu przeznaczymy na tuning Sucharowozu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium